Gdzie zjeść będąc w Ozorkowie? – ciekawe miejsca

Kilka najciekawszych restauracji z Ozorkowa podaliśmy poniżej

Mucha nie siada w Ozorkowie

Restauracja ta oferuje przede wszystkim propozycje domowych obiadów tradycyjnej kuchni polskiej. Klienci mogą każdego dnia wybierać spośród unikalnych na dany dzień 4. dań. Są to 2 dania główne oraz 2 różne zupy.

Klienci cenią usługi gastronomiczne oferowane przez bistro ” Mucha nie siada” przede wszystkim za szybkość wykonywanych usług, atrakcyjne, ceny, menu kuchni polskiej, jak również możliwość zjedzenia na miejscu, zabrania posiłku na wynos lub zamówienie jedzenia z dostawą do domu w zależności od osobistych preferencji. Z ostatnim czasie klienci mogli skosztować takich dań jak zupa ziemniaczana, kotlet schabowy z surówką, czy filet z kurczaka w płatkach kukurydzianych.

Ozorków – Zajazd Leon

Zajazd Leon to elegancka restauracja specjalizująca się w organizacji różnego rodzaju przyjęć i imprez. Dania zawarte w menu to połączenie nowoczesności z tradycją kuchni polskiej.

W ofercie znajdują się tradycyjne polskie zupy takie jak rosół, czy żurek z kiełbasą. Dania główne to m.in. sandacz, placek po węgiersku, polędwiczki w sosie kurkowej, czy sałatka z serem kozim. Restauracja ta jest ceniona za styl glamour, przyjemną atmosferę oraz przede wszystkim wysokiej jakości dania.

PHU QUY Kuchnia Orientalna

Będąc w Ozorkowie turyści i mieszkańcy nie muszą ograniczać się do dań kuchni polskiej. PHU QUY w swojej ofercie posiada m.in. różnego rodzaju sajgonki, makaron wietnamski, wołowina w wersji curry lub z grzybami mun i bambusem, czy kurczak po katalońsku lub wietnamsku.

Dania oferowane przez tą restauracje pozostawią gości sytych. Jednocześnie dania te są podawane w atrakcyjnych cenach.

One thought on “Gdzie zjeść będąc w Ozorkowie? – ciekawe miejsca

Dodaj komentarz