Kilka młodych niewielkich piesków opuszczonych w Aleksandrowie Łódzkim oczekuje na nowych właścicieli

Scena z sercem rozbitym na strzępy. W oknie życia, usytuowanym w Aleksandrowie Łódzkim, ktoś porzucił cztery malutkie szczeniaki. Te urocze maleństwa przypominały małe wiewiórki, gdy zaszyły się jedno w drugim. Wolontariat SOS Zwierz Aleksandrów Łódzki obecnie poszukuje dla nich domów.

Niedawno, kilka dni temu, ktoś nieznany zostawił cztery szczenięta w specjalnym oknie życia przeznaczonym dla zwierząt, które znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim. Te malutkie istoty trafiły do miejscowego magistratu, gdzie teraz oczekują na znalezienie nowych właścicieli.

– Mamy tutaj cztery przepiękne, malutkie stworzenia – komentuje Katarzyna Rezler z organizacji SOS Zwierz Aleksandrów Łódzki. – Ta mała rodzinka składa się z trzech samiczek i jednego samca.

Serce boli patrząc na te małe szczeniaczki porzucone w oknie życia w Aleksandrowie Łódzkim. Są one mniej więcej w wieku 8 tygodni, a ich waga oscyluje między 800 gramami a 1100 gramami. Są to niewiarygodnie urocze i łaknące pieszczot zwierzaki, co widać na filmiku, który został udostępniony przez SOS Zwierz Aleksandrów Łódzki.