75 lat tradycji edukacyjnej – Jubileusz Zespołu Szkół Zawodowych w Ozorkowie

6 grudnia, Zespół Szkół Zawodowych zlokalizowany w Ozorkowie miał powód do świętowania, obchodził swoje 75. urodziny. Ta cenna instytucja edukacyjna w tym dniu świętowała swoje trzykwartowe stulecie istnienia.

Gala jubileuszowa zgromadziła wielu wybitnych gości. Wśród nich znaleźli się senator Marcin Karpiński, Dominik Gabrysiak pełniący funkcję wicestarosty zgierskiego oraz Mariusz Ostrowski, sekretarz miasta, który reprezentował burmistrza Jacka Sochę. Przybył również Tomasz Komorowski, wójt gminy Ozorków. Obecność zaznaczyli też dyrektorzy i przedstawiciele różnych instytucji i placówek na szczeblu miejskim, gminnym i powiatowym. Wśród gości znaleźli się także byli i obecni kierownicy oraz personel szkoły, pracodawcy, rodzice oraz młodzież ucząca się w tej placówce.

Każdy z zaproszonych gości skierował swoje gratulacje do dyrektor Barbary Stępczyńskiej za jej wkład w prowadzenie szkoły, która stała się integralną częścią historii miasta i całego regionu. Absolwenci Zespołu Szkół Zawodowych w Ozorkowie nadały uroczystości wyjątkowo piękny i nostalgiczny charakter, dzieląc się swoimi słownymi i muzycznymi wspomnieniami.