Podsumowanie Pierwszego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Ozorkowie

Obfitujący w emocje Pierwszy Dziecięcy Festiwal Piosenki, który odbył się na terenie gminy Ozorków, już dobiegł końca. Było to wydarzenie, które utkwiło w pamięci wielu osób. Wzruszeni rodzice i dziadkowie, oglądając swoje pociechy na scenie, nie mogli powstrzymać łez. Młodzi artyści porwali publiczność, prezentując najbardziej popularne utwory z repertuaru polskiej sceny muzycznej. Nie zabrakło również znanego hitu Natalii Kukulskiej „Co powie tata”.

Wokół festiwalu rozegrały się liczne atrakcje. Na sąsiednich boiskach odbyły się turnieje piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Zorganizowany został także piknik, na którym można było skosztować smacznych potraw z grilla, słodkości przygotowanych przez KGW „Kolorowe Gary” Borszyn, a także różnorodnych lemoniad i pizzy. Do tego całe wydarzenie urozmaicała muzyka, która zachęcała do tańca. To wszystko sprawiło, że festiwal stał się wspaniałą imprezą integrującą całą społeczność gminy.

Widok zaangażowania społeczności Borszyna w przygotowanie tego wydarzenia napawało dumą. Szczególne wyrazy uznania należą się sołtysowi Piotrowi Walczakowi, członkiniom KGW „Kolorowe Gary” Borszyn oraz wszystkim mieszkańcom. Ich inicjatywa nie tylko promowała sołectwo, ale również gminę na mapie województwa łódzkiego. Festiwal piosenki dziecięcej był jednym z najbardziej oryginalnych projektów zaprezentowanych w ramach programu „Moce nadŁódzkie”. Potwierdzeniem jego sukcesu byli licznie przybyli goście pikniku.