Wieczór pełen muzyki z zespołem Pectus w Ozorkowie

Blisko 400 entuzjastów muzyki, reprezentujących różne grupy wiekowe, zgromadziło się na koncercie zespołu Pectus, który odbył się w Ozorkowie. To muzyczne wydarzenie przyciągnęło mieszkańców zarówno tej miejscowości, jak i okolicznych terenów.

Koncert stanowił część szerszego projektu pod nazwą „Łódzkie razem – integracja międzypokoleniowa”. Informacje dotyczące dat i lokalizacji kolejnych koncertów mają zostać podane w najbliższym czasie.

W czwartek 21 września, na scenie Hali Sportowej CSRI Wodnik przy ulicy Traugutta 2 w Ozorkowie, zaprezentowany został koncert zespołu Pectus. Wydarzenie to zgromadziło tłum prawie 400 osób, które korzystały z bezpłatnych biletów wejściowych wydanych wcześniej.

Podczas tego muzycznego wydarzenia na estradzie wystąpiły również lokalne talenty, takie jak dziecięcy chór Sokolnik Kolorowe Laurki oraz kapela “Ozorkowianie”. Głównym punktem programu był jednak występ grupy Pectus. Zespół ten składa się z czterech braci Szczepaników: Tomasza, odpowiedzialnego za komponowanie muzyki, pisanie tekstów oraz wokal i liderowanie zespołu, Marka – perkusisty i wokalisty, Mateusza – basisty i wokalisty oraz Macieja, który gra na gitarze i również śpiewa.