Kolizja drogowa na drodze DK91 w okolicach Ozorkowa

W minioną niedzielę, trzeciego września, spokój mieszkańców Sierpowa, małej miejscowości w gminie Ozorków, został zakłócony przez poważny wypadek drogowy. Zderzenie pojazdu osobowego z motocyklem miało miejsce około godziny 16:43. W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby, które wymagały natychmiastowej pomocy medycznej. Dominik Wilk, starszy strażak i oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu, informuje, że na miejsce zdarzenia wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Miejsce kolizji było pilnie potrzebne dla różnych służb ratowniczych. Na miejscu zaangażowane były trzy zastępy straży pożarnej – dwa pochodzące z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ozorkowie i jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcy Wielkiej.

Na skutek tego dramatycznego wydarzenia ruch na drodze krajowej numer 91 napotkał na znaczne utrudnienia. Ulica była całkowicie zablokowana przez kilka godzin, co spowodowało wiele niedogodności dla podróżujących. Policja prowadzi śledztwo, aby wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.