Ponowne zaangażowanie Morsów Ozo i ich przyjaciół w finałowy koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Grupa entuzjastów zwana Morsy Ozo, połączona z kręgiem swoich bliskich, przygotowuje się do kolejnej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na 28 stycznia planują spotkanie nad brzegiem Zalewu Miejskiego, gdzie odbędzie się slow bieg o nazwie „Policz się z cukrzycą”. Po tym wydarzeniu, uczestnicy planują wziąć udział w zimowym pływaniu, znanym jako morsy, wszystko to w ramach wsparcia dla WOŚP.

Niedziela 28 stycznia obfitować będzie w różne atrakcje dla tych, którzy zdecydują się pojawić nad Zalewem Miejskim. Oprócz wcześniej wspomnianego biegu i morsowania, organizatorzy zapewniają wiele innych form aktywnego spędzenia czasu. Wszystkie dochody zebrane podczas tego wydarzenia zostaną wpłacone do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tego samego dnia, od świtu, na ulicach miasta można będzie dostrzec wolontariuszy WOŚP z charakterystycznymi czerwonymi puszkami. Kolejnym punktem programu dnia będzie koncert, którego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17:00 w miejscowej hali sportowej.