Wspólne kolędowanie dorosłych uczestników w Miejskim Ośrodku Kultury Ozorków

9 stycznia, kiedy to Miejski Ośrodek Kultury (MOK) w Ozorkowie stał się miejscem wspólnego śpiewania kolęd przez dorosłych uczestników różnych zajęć prowadzonych w tej placówce. W tym muzycznym spotkaniu udział wzięli członkowie Klubu Seniora, wykonawcy z Kabaretu „Wesoła wdówka” i muzykanci z Kapeli folklorystycznej „Ozorkowianie”. Nie zabrakło także lokalnych artystów, takich jak Jan Cholewczyński, Agnieszka Łuczak, Jola Borowska, Genowefa Gończar oraz Roman Wrześkiewicz, który pojawił się na scenie razem z małżonką, tuż po swoim występie w Berlinie.

Oprócz doświadczonych wykonawców, na scenie MOK-u zaprezentowała się również młodzież ucząca się w pracowni muzycznej. Spotkanie przebiegało w ciepłej, rodzinnej atmosferze, nasyconej duchem świąt Bożego Narodzenia.

Życzenia dla zebranych zgromadzonych na sali skierował Burmistrz Miasta Ozorkowa, Jacek Socha. To on, złożył wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia. Dekoracje, które przyozdabiały miejsce spotkania – świąteczne stroiki, były dziełem Radnego Rady Miejskiej, Michała Małysy. Na zakończenie warto podkreślić, że organizatorzy tego muzycznego wydarzenia skierowali do wszystkich uczestników życzenia szczęśliwego i pełnego możliwości rozwoju roku 2024.